Úvod

Co je Punkové podnikání?

Punkové podnikání je 16 let mých zkušeností z podnikání na volné noze k vašim službám. Začneme u startu nápadu, uvědomění si vlastní přidané hodnoty i odlišnosti, přes osobní marketing a hledání spolupráce v "terénu" i na internetu, a skončíme u cenotvorby, kariérní strategie nebo tipů, jak si zorganizovat čas a být efektivnější.

Budeme hledat odpovědi na otázky typu: "Jak vtisknout do projektu sebe samého - jedinou věc, kterou nikdo nemůže zkopírovat?" nebo "Jak dát o svém projektu vědět těm správným lidem?" a mnohé další. Budeme si navzájem sdílet své postřehy a radit, přidám také "veselé historky z natáčení" ze svojí patnáctileté praxe, ilustrující, jak si v některých situacích poradit. A podíváme se také na možná rizika a narušíme romantickou představu freelancingu jako bezstarostného zaměstnání s notebookem někde na pláži.

Co nabízím?

v Brdech

Konzultace Lesa pán

Můj přístup k podnikání je celostní. Mnohé se navzájem prolíná. Lesa pán je celodenní konzultace jeden na jednoho v přírodě. Předchází mu důkladná příprava a revize vašeho podnikání.

Kurz Punkové podnikání

Kurz momentálně neorganizuju, ale místo něj momentálně intenzivně pracuju na e-booku, ve kterém shrnu mnoha desítkami pokračování vypilovaný formát. Doprovodí jej i videa.

mastermind skupina

Facilitace mastermindu

Chystáte se založit vlastní mastermind skupinu? Nabízím vám vedení prvního setkání, pomůžu nastavit pravidla, představím případy dobré praxe a upozorním na možná úskalí.

O mně

Jako Lesa Pán radím volnonožcům formou konzultace v přírodě. Propaguju koncept mastermind skupin a vedu setkání Podnikáme u Berounky. Pro vlastní web Vegmania.cz píšu články o rostlinné stravě a pořádám kurzy veganského vaření.

Výběr z blogu

Punkové podnikání