Rosviť nápady

Chystáte se na volnou nohu? Svádíte těžké bitvy s podnikatelskou abecedou? Potřebujete poradit? Na volné noze podnikám 13 let a posledních pět roků se intenzivně potkávám s dalšími freelancery na kurzu Punkové podnikání, jako člen či facilitátor mastermind skupin. Bezpočetkrát jsem hledal odpovědi na méně časté i frekventované otázky, pročetl jsem o podnikání stovky článků, desítky knih, navštívil mnohá školení, přednášky a kurzy. Tyto mé zkušenosti a znalosti jsou tu k dispozici pro vás - formou kratší intenzivnějších konzultací i dlouhodobé podpory.

Jaká témata můžeme probrat?

Můj přístup je celostní. Mnohá témata spolu totiž úzce souvisí - třeba organizace času a efektivita s cenotvorbou, osobní značka a renomé s ochotou klientů zaplatit zálohu předem nebo potenciálem vyjednat smysluplná partnerství. Podnikání na volné noze zahrnuje nejen vlastní odbornost, ale také desítky drobných znalostí z jiných oborů, které je třeba si osvojit.

Komu je mé poradenství určeno?

Tématicky se zabývám podnikáním na volné noze, především ve službách. Mé zkušenosti tak budou nejvíce užitečné pro freelancery z online prostředí a profesí, jako jsou tvorba webů, online a obsahový marketing a dalších příbuzných oborů.

Jak poradenství probíhá?

Po úvodní konzultaci se dohodneme na přibližném rozsahu spolupráce. Poté vám vystavím zálohovou fakturu na poloviční počet hodin. Ty můžete postupně čerpat prostřednictvím telekonference (Skype), telefonických hovorů, e-mailu a nebo osobně. Nejběžněji v intervalu 2-3 týdnů budeme formou otázek, doporučení a "domácích úkolů" po malých krocích hledat postupná zlepšování vašeho podnikání.

Máte dotaz? Nebo se rovnou chcete dohodnout na spolupráci? Napište mi.

Reference

Spolupráce s Pavlem Ovesným mi otevřela dveře do světa. Díky jeho mentoringu v oblasti tvorby webů na WordPressu mohu nabízet svým klientům profesionální služby. Nebojím se ukousnout si i větší sousto, protože vím, že mám za sebou profíka, který mě nenechá ve štychu a podpoří mě svými mnohaletými znalostmi a zkušenostmi nejen s weby a copywritingem, ale také v problematice cenotvorby či jednání s klienty.
Hana Pavlíčková, webdesignérka