Podnikatelské poradenství pro volnonožce / OSVČ

Chystáte se na volnou nohu? Svádíte těžké bitvy s podnikatelskou abecedou? Potřebujete poradit? Na volné noze podnikám 13 let a posledních pět roků se intenzivně potkávám s dalšími freelancery na kurzu Punkové podnikání, jako člen či facilitátor mastermind skupin. Bezpočetkrát jsem hledal odpovědi na méně časté i frekventované otázky, pročetl jsem o podnikání stovky článků, desítky knih, navštívil mnohá školení, přednášky a kurzy. Tyto mé zkušenosti a znalosti jsou tu k dispozici pro vás - formou kratší intenzivnějších konzultací i dlouhodobé podpory.

Jak poradenství probíhá? Po úvodní konzultaci se dohodneme na přibližném rozsahu spolupráce. Poté vám vystavím zálohovou fakturu na poloviční počet hodin. Ty můžete postupně čerpat prostřednictvím telekonference (Skype), telefonických hovorů, e-mailu a nebo osobně.

Zaujal jsem vás? Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Reference

Spolupráce s Pavlem Ovesným mi otevřela dveře do světa. Díky jeho mentoringu v oblasti tvorby webů na WordPressu mohu nabízet svým klientům profesionální služby. Nebojím se ukousnout si i větší sousto, protože vím, že mám za sebou profíka, který mě nenechá ve štychu a podpoří mě svými mnohaletými znalostmi a zkušenostmi nejen s weby a copywritingem, ale také v problematice cenotvorby či jednání s klienty.
Hana Pavlíčková, webdesignérka