Workshop Mastermind aneb posuň se dál

Nedaří se vám posouvat v každodenní rutině s dlouhodobými plány a vizemi? Cítíte se v podnikání na volné noze osamělí? Potřebujete poradit nebo na své nápady získat jiný úhel pohledu? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, mám pro vás řešení. Mastermind skupina!

Nejčastěji se mastermind používá mezi podnikateli, ale stejně dobře může fungovat všem, kteří jsou aktivní a chtějí využít synergický efekt „nažhavených hlav“.

Jaké jsou cíle mastermindu?

  1. Získat v krátké době tučnou porci postřehů, zpětných vazeb a nových úhlů pohledu na svoji myšlenku či potíž.
  2. Veřejně slíbit a do dalšího setkání splnit závazek, který mě posune dál vytyčeným směrem.
  3. V neposlední řadě se inspirovat tím, jakým způsobem své nápady řeší jiní.

Za deset let strávených praktikováním a testováním tohoto formátu pravidelných brainstormingů v malé uzavřené skupině jsem dotáhnul spoustu nápadů, které by dost možná zůstaly ležet v šuplíku. A díky vedení a facilitaci mastermind skupin a pořádání otevřených setkání jsem nasbíral cenné zkušenosti, o které se s vámi chci podělit.

Proto jsem pro vás připravil praktický workshop Mastermind aneb posuň se dál, během něhož si představíme teorii a vyzkoušíme praxi. Workshopy proběhnou online přes platformu Zoom. Můžete je absolvovat z pohodlí vašeho domova. Budete k němu potřebovat kameru a mikrofon (teoretický stačí chytrý telefon, ale notebook bude lepší).

Jak bude workshop probíhat?

Představíme si základní pilíře mastermindu (revize, brainstorming, závazky…) a navrch přidám tipy a zkušenosti (např. jak velkou mít skupinu, jak často se scházet, čeho se vyvarovat…), které jsem nasbíral za osm let účastí, vedením a pomocí s rozjezdem těchto skupin.

Teoretickou předehru pak vystřídá praxe. Ujmu role facilitátora a pomůžu vám zažít principy mastermindu na vlastní kůži. Každý dostanete prostor položit otázku a získat od ostatních zpětnou vazbu. A naučíte se, jak skupinu vést a moderovat.

Komu je workshop určený?

  • Těm, kteří chtějí založit a vést mastermind skupinu a získat potřebné zkušenosti
  • Těm, kteří lektorují, koučují, vedou skupinová sezení a chtějí tento efektivní nástroj zařadit mezi své techniky
  • Všem dalším zájemcům, kteří o mastermind skupinách doposud jen četli a chtějí si tento jednoduchý, ale účinný koncept konečně vyzkoušet na vlastní kůži

Co si připravit?

Vaše krátké představení pro ostatní účastníky workshopu

Nápad nebo otázku, se kterou chcete poradit. Takovou, kterou se nebudete bát položit před neznámými tvářemi.

Co si odnesete?

Výsledkem můžou být: Konkrétní postřehy, jak postupovat dál. Energie a nakopnutí dokončit rozpracovaný nápad. Rada, jak pojmenovat svůj projekt nebo službu či jak nastavit cenu. Ale třeba také doporučení investovat energii jiným směrem. Věřím také, že vám prožitek dodá dost odvahy k založení vlastní skupiny.

Máte kuráž to zkusit? Kdy, kde a jak:

Termíny: aktuálně neplánuji nový workshop
Cena: 400 Kč
Přihlašování: Vyplňte prosím přihlášku na konci stránky. Přijde vám na e-mail objednávka s variabilním symbolem. Po jejím zaplacení budete mít rezervované místo a já vám pošlu podrobnější instrukce.

Jak se vám kurz/workshop líbil?

Kurz byl skvělý svou vyvážeností – nejdříve ta správná dávka teorie a pak dost času si vše prakticky vyzkoušet. Super!
Bronislav Sobotka – nadšený učitel angličtiny z Brna

Online mastermind-setkání vedené Pavlem má potřebnou energii, takže mé počáteční obavy, zda to bude dobře využitý čas, byly liché. Opravdu jsem si to užil a potkal super zajímavé lidi, za což Pavlovi moc děkuju.
Dominik Grohmann – potulný sadař

Velmi přínosné, mohu doručit a opravdu je možné bez problémů realizovat ON-LINE. Velmi užitečné i v této době, kdy mezilidský kontakt řadě z nás chybí.
Věra Báčová – personalistka

Pěkné stručné představení mastermindů. Praktický nácvik nám pomohl si věci ukotvit a vyzkoušet. Jako benefit navíc byla skutečná pomoc od ostatních účastníků v tématu, který jsme si do mastermindu přinesli.
Vratislav Čermák – trenér osobní produktivity a time managementu

Na kurzu jsme si prakticky vyzkoušeli, jak vypadá Mastermind skupina naživo. Interakce byla fajn a hlavně jsem si hned uvědomila, na co si dát při vedení vlastní skupiny pozor.
Kateřina Decknerová – HRHacker

Tak mi připadá, že bez Mastermindu ve svém životě už dál nepřežiju 🙂
Michaela Nováková – audiovizuální tvůrkyně

Obohaťte váš pracovní život o mastermindy – přihlašte se

Vyplňte prosím své kontaktní údaje pečlivě. Těším se na viděnou.

Punkové podnikání