S Adamem Marčanem o Naučmese a Punkovém podnikání

Naučmese

U příležitosti premiérového ročníku Naučmese Festu, který se koná 5. října v ZŠ Londýnská v centru Prahy, jsme se u nás na Žižkově potkali s kamarádem Adamem Marčanem, jedním ze zakladatelů Naučmese.cz. Kromě upoutávky na festival (kde budu lektorovat svůj další kurz, zameřený na zdravé dobroty vitariánské stravy), zbyl v parku na Vítkově čas i na krátký video rozhovor o tom, jak jsem se dostal k Naučmese, jak jsem začal dělat kurzy a o čem je Punkovém podnikání.

A když už jsem zmínil Naučmese Fest, proč na něj vyrazit a stojí za těch 1250 Kč? Podle mého názoru rozhodně: kromě osmi kurzů (GTD, myšlenkové mapy, GTD, sociální média, tvůrčí psaní, příprava kávy nebo sushi…) to bude jedinečná možnost potkat spousty inspirativních lidí. A to je z mojí zkušenosti (už jsem byl z nabídky Naučmese na cca 25 kurzech) stejně cenné, jako znalosti a dovednosti, které člověk na workshopech získá. Mám pocit, že alespoň v půlce věcí, ve kterých jsem v současnosti namočený, spolupracuju nebo se potkávám právě s lektory nebo účastníky kurzů Naučmese.

Pavel OvesnýPavel Ovesný je jméno mé. Na volné noze podnikám bezmála 20 let. Spojuju dovednosti a znalosti webového tvůrce, obsahového marketéra i podnikatelského poradce. Pořádám kurzy o podnikání, mastermindová setkání a nabízím také celodenní konzultaci v přírodě Lesa Pán. I proto, že mám rád lesy, hory a taky vlaky: s roční jízdenkou ČD v nich zároveň cestuju i pracuju.
Punkové podnikání