8 tipů na články o produktivitě

Sebeřízení, návyky, multitasking, chytré aplikace, delegování, mastermind skupiny…témat souvisejících s produktivitou je spousta. Přináším pár tipů na články o různých přístupech k nerovnému souboji s časem, plány i třeba leností.

Sebeřízení není svěrací kazajka
Daniel Gamrot dnes patří mezi největší kapacity, zabývající se produktivitou. V článku s sebeřízení načrtl svůj příběh a přidal spoustu užitečných tipů, jak se vítězit v souboji s časem chytrými návyky, ale třeba i uměním příležitosti a nabídky odmítat.
celý článek

10 věcí, které byste neměli dělat, pokud vám na produktivitě opravdu záleží
Přestaňte: s multitaskingem, dělat všechno sami, na všechno odpovídat „ano“; a dalších sedm rad, jak se v podnikání utopit v rutině, zaseknout na místě a dokonale se znudit neefektivní prací.
celý článek

Mastermind skupiny
Říká se, že profesionál je jenom tak dobrý jako kolegové, s nimiž se stýká či spolupracuje. Brian Tracy zase tvrdí: „Pokud se nesnažíte zlepšit, zhoršujete se.“ Mastermind skupiny jsou pro freelancera skvělým nástrojem, jak posouvat své dlouhodobé cíle a v osamělém podnikání nezakrnět.
celý článek

Zkušenosti z volné nohy: Pět let v nóbl řetězech
Pět let na volné noze tradičně kousavým stylem Michala Kašpárka. Píše v něm, že být na volné noze není tak cool, otírá se o české infopodnikání a přidává pár tipů na užitečné aplikace.
celý článek

Co mi daly a vzaly 2 roky na volné noze
Shrnuté dva roky podnikání na volné noze experta na SEO Pavla Ungra. Mimo jiné sepsal užitečné postřehy, na co si dát pozor nebo jaké aplikace můžou ušetřit čas a práci.
celý článek

Na každý 1 zaslaný e-mail vám 3 přijdou
Představte si, jaké by to bylo přijít do práce a nemít ve schránce desítky e-mailů. Jaké by to bylo, kdyby vás e-maily neustále nerušily přes den? Co se s tím dá dělat? Posílejte jich do světa méně.
celý článek

Jak jsem zautomatizovala psaní článků
Skvělý článek od „maminkatelky“ Dominiky Špačkové, jak pracuje se šablonou otázek, z jejichž odpovědí pak skládá kostru pro smysluplné blogové články. Ušetří tak čas a pokaždé se tak ujišťuje v nosnosti tématu.
celý článek

8 věcí, které nás může Woody Allen naučit o produktivitě
Woody Allen je známý především jako filmový režisér, je ale také hercem, spisovatelem nebo muzikantem. Co stojí za jeho neobvyklou produktivitou, kdy prakticky každý rok natočí svůj nový film?
celý článek

A nakonec i jedno video – Petr Novák, autor nejúspěšnějšího kurzu na Naučmese Travel Hacking a digitální nomád, se podělil o své osvědčené tipy, jak pracovat produktivně a s větším soustředěním.

Pavel OvesnýPavel Ovesný je jméno mé. Na volné noze podnikám bezmála 20 let. Spojuju dovednosti a znalosti webového tvůrce, obsahového marketéra i podnikatelského poradce. Pořádám kurzy o podnikání, mastermindová setkání a nabízím také celodenní konzultaci v přírodě Lesa Pán. I proto, že mám rád lesy, hory a taky vlaky: s roční jízdenkou ČD v nich zároveň cestuju i pracuju.
Punkové podnikání