workshop Punkové podnikání

Termíny:

kurz v Olomouci byl pro malý zájem zrušen

Během kurzu projdeme celou škálu činností a dovedností, jenž je třeba zvládnout při podnikání na volné noze (v případě Punkového podnikání se zaměřením především na poskytování služeb). Začneme u startu nápadu, uvědomění si vlastní přidané hodnoty i odlišnosti, přes osobní marketing a hledání spolupráce v „terénu“ i na internetu, a skončíme u cenotvorby, kariérní strategie nebo tipů, jak si zorganizovat čas a být efektivnější.

Budeme hledat odpovědi na otázky typu: „Jak vtisknout do projektu sebe samého – jedinou věc, kterou nikdo nemůže zkopírovat?“ nebo „Jak dát o svém projektu vědět těm správným lidem?“ a mnohé další. Budeme si navzájem sdílet své postřehy a radit, přidám také „veselé historky z natáčení“ ze svojí patnáctileté praxe, ilustrující, jak si v některých situacích poradit. A podíváme se také na možná rizika a narušíme romantickou představu freelancingu jako bezstarostného zaměstnání s notebookem někde na pláži.

Proč dorazit na Punkové podnikání?
– Nabídnu vám komplexní pohled na rozsah práce na volné noze
– Konkrétní situace ilustruju příklady z mé vlastní praxe
– Formu a témata jsem vypiloval během více než 60 termínů, během kterých kurzem prošlo už 579 spokojených účastníků. Mnozí z nich si pochvalovali, že už během kurzu dostali nové užitečné nápady.

Kdo si z workshopu odnese nejvíc?
– Ti, kteří o volné noze už vážně uvažují, mají konkrétní ideu, hledají inspiraci a způsoby, jak se pustit do práce. Mají odvahu pokládat konkrétní otázky.
– Ti, kteří na volné noze už první měsíce či rok až dva jsou, a chtějí najít nový úhel pohledu nebo sdílet své úspěchy i nesnáze.

Kdo si odnese méně:
– Ti, kteří pracují na volné noze už delší dobu (ale jak praví okřídlené pořekadlo „Opakování je matka moudrosti“) nebo se věnují firemnímu podnikání (které se v řadě oblastí od freelancingu odlišuje).
– Ti, kteří se chtějí „jen“ inspirovat, ale konkrétní nápad ještě nemají. Odcházejí sice motivovaní, ale bez konkrétních činů se přínos brzy vytratí.

Jak se vám na kurzu líbí?

Kurz byl pro mě velmi přínosný. Dověděla jsem se spoustu nových věcí, od maličkostí a jednoduchých tipů až po opravdu zásadní věci, které člověk musí mít při podnikání srovnané. Lucie Gramelová

Kurz byl plný praktických informací a zkušeností. Těším se, až budu co nejvíce tipů aplikovat v praxi. Radek Zmítko

Kurz byl opravdu skvělý, odcházela jsem nabitá novými nápady a motivací k tomu, jak své podnikání dál rozjet. Kurz je přínosný jak pro začínající podnikatele, tak i pro lidi, kteří se na volné noze pohybují už delší dobu. Lenka Krafková

Trochu lituji, že jsem na kurzu nebyl o rok dříve. Byl bych se býval dozvěděl spoustu věcí, na které jsem si musel v posledních 12 měsících přijít sám. Zároveň jsem ale dostal dost impulzů k dalšímu přemýšlení. Libor Nenutil

Spousta užitečných informací a vlastních zkušeností lektora spojených s příběhy, které dají všemu předkládanému punc autentičnosti. Rozhodně skvělě a užitečně strávený čas. Erika Piesch

Chci se přihlásit

Punkové podnikání