Odkazy

navolnenoze.cz – katalog českých nezávislých profesionálů a tématický blog plný užitečných článků, na které na Punkovém podnikání rád odkazuju

www.naucmese.cz – Naučmese hrozně fandím, mnohé kurzy jsem navštívil a další sám pořádal, potkal desítky zapálených jedinců a s řadou z nichž se potkáváme a vymýšlíme společné projekty, radíme si a motivujeme se navzájem.

www.mimoskolu.cz – téma celoživotního a neformálního vzdělání ve mně poslední dobou hodně rezonuje. Na Mimoskolu.cz najdete odkazy na prověřené zdroje k sebevzdělávání a také řadu povedených článků.

blog.peoplecomm.cz – skvělý a velice obsáhlý blog Tomáše Hajzlera o štěstí, svobodě (nejen v práci), vlastní životní cestě a vůbec světě okolo nás. Tomášovi vděčím za cennou inspiraci a seznámení se spoustou skvělých lidí, s řadou z nichž dnes spolupracuju, nebo se alespoň debatuju a rád se potkávám.

www.melvil.cz – vydavatelství Jan Melvil Publishing je pro mě velkým objevem roku 2012. Mám doma víc než půlku jejich edičního plánu a s většinou z nich vás na stránkách tohoto blogu rád seznámím.

Punkové podnikání