Workshop Punkové podnikání

Během osmi hodin projdeme celou škálu činností a dovedností, jenž je třeba zvládnout při podnikání na volné noze (v případě Punkového podnikání se zaměřením především na poskytování služeb). Začneme u startu nápadu, uvědomění si vlastní přidané hodnoty i odlišnosti, přes osobní marketing a hledání spolupráce v "terénu" i na internetu, a skončíme u cenotvorby, kariérní strategie nebo tipů, jak si zorganizovat čas a být efektivnější.

Budeme hledat odpovědi na otázky typu: "Jak vtisknout do projektu sebe samého - jedinou věc, kterou nikdo nemůže zkopírovat?" nebo "Jak dát o svém projektu vědět těm správným lidem?" a mnohé další. Budeme si navzájem sdílet své postřehy a radit, přidám také "veselé historky z natáčení" ze svojí třináctileté praxe, ilustrující, jak si v některých situacích poradit. A podíváme se také na možná rizika a narušíme romantickou představu freelancingu jako bezstarostného zaměstnání s notebookem někde na pláži.

65

setkání

565

účastníků

nepočítaně

výpovědí z nudných zaměstnání 🙂

Kdo si z workshopu odnese nejvíc:
- ti, kteří o volné noze už vážně uvažují, mají konkrétní ideu, hledají odvahu, inspiraci nebo způsoby, jak se do ní pustit a jsou ochotni se o to podělit
- ti, kteří na volné noze už první měsíce či rok až dva jsou a chtějí najít nový úhel pohledu nebo sdílet své úspěchy i nesnáze

Kdo si odnese méně:
- ti, kteří se chtějí "jen" inspirovat a motivovat, ale konkrétní nápad ještě nemají
- ti, kteří pracují na volné noze už delší dobu nebo se věnují firemnímu podnikání (ale jak praví okřídlené pořekadlo "Opakování je matka moudrosti")

Po skončení dostanete přístup do členské sekce, kde jsou k přečtení další články a videa a kde se budete moci seznámit s účastníky z minulých Punkových podnikání.

Momentálně neplánuju nový termín kurzu.

Ohlasy z kurzu

Dověděla jsem se spoustu nových věcí, od maličkostí a jednoduchých tipů až po opravdu zásadní věci, které člověk musí mít při podnikání srovnané.

Lucie Gramelová

Kurz to byl velmi přínosný, komplexní a klidně bych si ho za dva roky střihnul znovu - opakování je matka moudrosti. Poměr cena výkon vynikající!
Martin Skřivánek

Dostal jsem přesně, co jsem od něj očekával. Strukturovaný obsah, materiály po kurzu mailem, spousty kontaktů a parádní skupinku lidí okolo.
Jindřich Světnica

"Trochu lituji, že jsem na kurzu nebyl o rok dříve. Dozvěděl spoustu věcí, na které jsem si musel přijít sám."
Libor Nenutil

"Odcházela jsem nabitá novými nápady a motivací k tomu, jak své podnikání dál rozjet."
Lenka Krafková

Kurz pro mě byl hodně inspirativní, a to nejen díky Pavlovi, ale i díky ostatním účastníkům. Líbila se mi část o kariérní strategii i o budování osobní značky.
Lucie Václavková

Rozhovor o Punkovém podnikání s podnikatelským poradcem Robertem Vlachem